Kozmetická akupunktúra tváre – Facelift

Každý chceme vyzerať a cítiť sa mlado a zdravo do vysokého veku. Ideálnym riešením je omladenie tváre pomocou akupunktúry, ktoré sa používa už stovky rokov pozdĺž celej Ázie a v ďalších častiach sveta. Jedná sa o neinvazívne kozmetické omladenie tváre pomocou veľmi tenkých, krátkych a sterilných akupunktúrnych ihiel. Zákrok nie je bolestivý, je jemný, účinný a oveľa bezpečnejší ako injekcie botoxu a plastická chirurgia. Je vhodný ako pre ženy, tak aj pre mužov. V prípade otázok a na objasnenie procedúry ma neváhajte kontaktovať.

Pre ľudí, ktorí chcú absolvovať prirodzenú revitalizáciu a oživenie pleti, akupunktúra tváre ponúka širokú škálu výhod. To zahŕňa odstránenie toxínov, zlepšenie prekrvenia, spevnenie svalového tonusu, urýchlenie tvorby kolagénu, pri procedúre sa nepoužívajú škodlivé a toxické chemikálie.

Postup:tvar

Počas prvého sedenia sa spraví diagnostika podľa tradičnej čínskej medicíny, ktorou sa zistí zdravotný stav klientky a zároveň prvé tvárové ošetrenie. Kozmetická akupunktúra tváre by sa mala aplikovať 10 až 15 sedení, pričom 10 sedení je minimum a odporúča sa urobiť aspoň 12 sedení v týždňových intervaloch. Začína sa masážou tváre prírodným olejom na uvoľnenie svalového napätia. Nasleduje akupunktúra tváre prispôsobená požiadavkám klientky.

Čo môžete očakávať:

❋ Spomalenie starnutia, redukcia jemných línií a vrások
❋ Zjemnenie hlbokých vrások
❋ Zblednutie pigmentových škvŕn
❋ Spevnenie tonusu tvárových svalov
❋ Upravuje akné
❋ Stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu 
❋ Hydratuje pleť z vnútra
❋ Zlepšuje krvný obeh a preto rozžiari a okysličuje pleť
❋ Zmenšuje a spevňuje póry
❋ Vyživuje pleť a podporuje zdravý tón pleti 
❋ Rozžiari oči a redukuje vačky okolo oči

Kontraindikácie:

Problémy zo zrážanlivosťou krvi, časté modriny, choroby štítnej žľazy, herpes začiatočné štádium, tehotenstvo, chrípka, diabetes mellitus, epilepsia, závrate, tinnitus excessívneho typu, čerstvé rany, akútne infekcie a zranenia, infekčné ochorenia kože, chronické vredy kože, zápal lymfatického systému, TBC, rakovina, popáleniny kože, plesňové ochorenia, vážne zdravotné stavy a ochorenia, AIDS.