Referencie

Zo srdca ďakujeme všetkým klientom za ich dôveru a referencie ktoré nám poskytli a dovolili uverejniť.  Rada zverejním každú referenciu, ktorú mi pošlete na email: info@tuinaterapia.sk

Referencie som rozdelila podľa typu terapie, aby boli prehľadnejšie.

 

Referencie Mgr. Tatiana Adamcová:

Referencie ku Kraniosakrálnej terapii:

Na kraniosakrálnu terapiu k pani Adamcovej chodím pravidelne raz do mesiaca. Pomohla mi s bolestivým karpálnym tunelom, ktorý mi vďaka tejto terapii postupne zmizol. Mala som vyvrtnutý členok, ktorý sa veľmi rýchlo zahojil – za dva dni som bola v poriadku! Mala som bolesti v bedrovom kĺbe aj tie mi postupne zmizli. Okrem toho si vždy dobre oddýchnem a cítim sa ako znovuzrodená. 

Alena B. – Bratislava

_______________________

Zdravím vás pani Adamcová, chcel som len povedať, že ani nepamätám ten odťažitý pocit, akoby zo mňa spadol kameň. Vyzerá, že to zaberá, nech je to čokoľvek  – je to neuveriteľné. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. 

Pavol O. – Bratislava

________________________

Dala som si sériu terapií, ktoré som absolvovala po určitú dobu každý týždeň, teraz chodím raz do mesiaca. Neviem ako to pani Adamcová robí, ale dokážem sa úplne uvolniť a spúšťa sa vo mne proces, ktorý mi pomáha spracovať moje vnútorné napätie a prekážky. Som veľmi vďačná za túto terapiu. 

Andrea L. – Bratislava

________________________

Pani Adamcová je veľmi milá a empatická. Moje deti ju majú veľmi radi. Mám 5 ročnú dcérku, ktorá mala problém s tvorením súvislých viet. Na kranio terapiu k nej chodíme raz do mesiaca. Dcérka sa teraz vyjadruje o mnoho lepšie a skladá gramaticky správne vety. Som veľmi spokojná s výsledkom. Chodí k nej aj moja mladšia dcérka, preventívne… vidím že to obom pomáha.

Elena M. – Bratislava

_________________________

Mám 6 ročného syna s degeneratívnym ochorením bedrového kĺbu, ktorý sa mu rozpadol. Teraz sa mu kĺb regeneruje  a kranio ošetrenie raz do týždňa, alebo každý druhý týždeň (podla toho ako nám to vyjde)  mu pomáha tento stav zlepšiť a nakopnúť regeneráciu novej chrupavky a celého kĺbu. Aj lekárka potvrdila, že sa mu stav zlepšil. Syn je samozrejme pod neustálou kontrolou lekárov a absolvoval niekoľko mesačné liečenie.  Ale som rada, že aj takáto alternatívna metóda existuje. Okrem toho ako bonus prestal mať pálenie záhy odkedy chodí na ošetrenia.  Ja osobne chodím už roky k pani Adamcovej na tuina masáž, akupunktúru alebo kranio podla toho čo práve potrebujem.  Vždy mi vie pomôcť a je to odborníčka.

Mária D. – Bratislava

______________________

Referencie k Akupunktúre:

Ďakujem za krásnu poslednú referenciu, ktorú som dostala od pani Dianky po corona blackoute či lockdowne 🙂 keď sme sa opäť mohli stretnúť v mojej ordinácii:

Dovoľte mi podeliť sa s vami o skúsenosti, ktoré mám s terapiou u pani Táničky. Dlhodobo využívam služby v oblasti akupunktúry, a okrem superlatív nemôžem zdieľať nič iné. Dcéra aj ja máme, resp. mali sme dlhodobé a závažné respiračné a imunitné problémy. Po absolvovani prvých 15 sedení s úžasom môžem napísať, že sa cítime dobre, choroby sa nám vyhýbajú, a ak aj príde prechladnutie s horúčkou, za 2 dni sme v poriadku. Skratka, výrazne sa nám zvýšila odolnosť proti vírusom. Teraz už chodíme na sedenie len raz za mesiac, v rámci udržiavačky. Mimo vyššie uvedeného nájdete mimoriadne príjemnú a empatickú osobu, s vysokou odbornosťou a ochotou poradiť aj v otázkach vitamínov a výživy. Vrele odporúčam vyskúšať! Prajem všetkým pevne zdravie.

Diana H. – Bratislava

______________________

Dva roky som trpela dennými bolesťami krížovej časti chrbtice. Rána boli náročné na rozhýbanie, zohnúť sa, prípadne zdvihnúť niečo zo zeme chcelo veľa síl. V lete mi kolegyňa odporučila akupunktúru u p. Adamcovej a bolo to moje najlepšie rozhodnutie.

Už po prvých dvoch stretnutiach sa môj stav zlepšil natoľko, že som mohla aj cvičiť. P. Adamcová presne vedela, ako vyriešiť môj problém. Absolvovala som 10 sedení a v súčasnosti vôbec netrpím bolesťami krížov. Okrem toho mi liečila aj problém s kolenom a vysušenou chrupavkou – môj stav je teraz o 100% lepší, mám iba mierne bolesti pri stúpaní po schodoch. V liečbe budem určite pokračovať. P. Adamcová je profesionálka v každej oblasti. Vie poradiť aj s inými problémami, ktoré je možné liečiť bylinkami. Môžem iba odporučiť každému, kto má podobné bolesti – dlho trvajúce a opakujúce sa, aby to aspoň vyskúšal. Okrem toho je to cenovo prijateľné.

Katarína Ma. – Bratislava

______________________

Niekoľko mesiacov som mala problém s bolesťami hlavy, závratmi a tlakom v hlave. Navštívila som lekárov, urobili mi rôzne testy, magnetickú rezonanciu, ale na nič podstatné neprišli. Dostala som lieky ktoré nezabrali, preto som musela začať hľadať alternatívne riešenie a našla som našťastie na internete web stránku pani Adamcovej. 

Absolvovala som vstupné vyšetrenie a sériu 10 sedení akupunktúry a môj problém úplne zmizol. Pani Adamcová vie presne čo robí, vie poradiť v rôznych oblastiach a poskytnúť alternatívne nápady na riešenie problémov. Vždy som si u nej skvele oddýchla. Určite odporúčam každému, kto má zdravotný problém s ktorým si nevie poradiť.

Andrea L. – Bratislava

______________________

Doporučujem naozaj všetkým, ktorí majú rôzne zdravotné problémy, alebo keď si chcú proste len oddýchnuť na niektorej masáži. Ja som vyhľadala Táničku na odporúčanie mojej kamarátky v máji minulého roku a odvtedy som absolvovala rôzne procedúry počnúc tuina masážou, bankovaním, akupunktúrou, kraniosakrálna terapia. Teraz momentálne absolvujem akupunktúru tváre a som nadmieru spokojná.

Je to skutočne veľmi príjemná, empatická osôbka, šikovná a v oblasti tradičnej čínskej medicíny veľká odborníčka. Vždy mi vie veľmi dobre poradiť.

Jarmila G. – Bratislava

______________________

Som veľmi spokojný. Bol som na viacerých akupunktúrach kvôli kolenu (pomohlo), vyskúšal som aj čínsku regeneračnú masáž, tiež som bol na masáži vytknutého kotníka. Chodil som aj na akupunktúru kvôli zlým hodnotám štítnej žľazy, aj tuto akupunktúra zabrala. Milá pani s veľkými znalosťami. Odporučil som aj rodine a známym. Tiež boli spokojný. Mojej mame napríklad pomohla so zápalom ramenného kĺbu, chodila k nej na akupunktúru. Určite odporúčam.

Peter B. – Bratislava

______________________

K pani Adamcovej chodili obe moje dcéry. Jedna mala strumu (zväčšenú štítnu žľazu) a druhá mala zlé hodnoty štítnej žľazy. Obom pomohla. Chodila k nej aj moja sestra s rôznymi zdravotnými problémami a aj moja mama. Tiež im pomohla. Som naozaj spokojná.

Jana P. – Bratislava

_______________________

Referencie k masážnym terapiám:

O centre zdravia TuiNa Terapia som sa dozvedel od kamaráta fyzioterapeuta, ktorý navštívil a vyskúšal čínsku masáž. Bol veľmi spokojný, čo je pre mňa dobré odporúčanie.

Kedže som cítil tŕpnutie palca ľavej nohy, rozhodol som sa využiť ponúkané služby aj ja. Niekde, medzi tretou a piatou masážou, ani si presne nepamätám, tŕpnutie prestalo. Navyše, ako bonus, ráno vstávam z postele, ako mladý človek. Teraz chodím na čínsku masáž pravidelne, čo odporúčam každému, kto denne športuje. Občasne chodím na Abhyangu indickú olejovú masáž, čo robí dobre mojej koži. Bol som aj na Dornovej terapii, tiež výborné. U mňa dva palce hore.

Vlado E. (57 r.) – Bratislava

______________________

Chcela by som sa podeliť s Vami o zážitok z čínskej masáže.

Absolvovala som viac druhov masáži, ale čínska masáž bola pre mňa príjemný zážitok. Nakoľko z mojej sedavej práce za počítačom, si práca vybrala svoju daň v podobe bolestí chrbtice, hlavne krčnej, rozhodla som sa problém riešiť.

Už po prvej masáži sa dostavili pozitívne výsledky. Nadobudla som presvedčenie, že táto investícia do môjho zdravia bude prospešná. Začala som pravidelne chodiť na čínske masáže a na bankovanie, môj zdravotný stav sa výrazne zlepšil. Rozhodne čínsku masáž vrele doporučujem.

Katarína Mo. – Bratislava

______________________

Veľmi odporúčam!
Tuina masáž som skúsil ako poslednú možnosť opakujúcich sa bolestí chrbtice a hlavy.
Pracujem ako manažér, ktorý sedí väčšiu časť dňa na stoličke. Na rady priateľov som začal športovať /beh/ no požadované uvoľnenie napätia v chrbtici sa nedostavilo. Vyskúšal som niekoľko typov masáží, ale ani jedna nebola tak účinná ako Tuina.

Hneď po prvom sedení som sa zbavil napätia v chrbte a bolesti hlavy skoro na 3 týždne. Po tomto čase som sa znova objednal na opakovanú masáž, ktorá mi len uvoľnila stuhnuté svalstvo chrbta pretože bolesti hlavy ani chrbta som už nepociťoval.

Peter V. – Bratislava

______________________

Vrelo odporúčam! Tuina masáž a Dornova metóda mi pomohli zbaviť sa chronickej bolesti chrbta a bedrových kĺbov. Šikovná masérka, príjemné prostredie.

Martina M. – Bratislava

______________________________

Pre Tuina masáž som sa rozhodla po tom, čo som si niečo naštudovala o čínskej medicíne a o tom, ako funguje naše telo. Bolelo ma rameno a pod lopatkou. Začalo to zo dňa na deň a nič nepomáhalo – ani cvičenie, opakovaná infrasauna, ani opakované masáže chrbta a ramena u rôznych masérov a ani lieky proti bolesti a rôzne gély). Keďže sa problém opakoval už tretiu jeseň, tak som hľadala komplexné riešenie. Nechcela som potlačiť problém, aby sa po roku zase vrátil. 

Po každej TuiNa Terapii, ktorá bola zameraná na môj problém sa situácia zlepšovala a z týždňa na týždeň som sledovala zmeny a zlepšovanie až nakoniec bolesti zmizli. Keď sa na problém pozerá komplexne, tak sa výsledky dostavia a verím že trvalé :-).
Jana P.-Ž.- Bratislava 
______________________

Som veľmi spokojná zo 60 minútovou čínskou masážou celého tela, prístupom masérky a prostredím. Chodím k nej už dva mesiace a vždy po masáži sa cítim oveľa lepšie. Mám problémy s bedrovými kĺbmi a chrbticou a tieto masáže mi robia dobre. Vždy po nich sa mi nesmierne uľaví. Vrelo odporúčam.

Marta N. – Bratislava

 

Referencie Ing. Peter Grančič:

 

„Príjemné prostredie a milý terapeut, absolvovala som diagnostiku a predpísal my byliny na môj zdravotný problém. Mám chronické bolesti hrdla a časté opakujúce sa ochorenia dýchacích ciest. Vždy keď k nemu prídem mi poradí ohľadom  stravy a dozviem sa nové zaujímavé informácie ohľadom zdravého životného štýlu z pohľadu čínskej medicíny.  Je vidno, že svoje remeslo ovláda a vždy mi pomôže s mojími ťažkosťami. “

Klaudia S., Bratislava

______________________________

Mal som dlhodobé problémy zo žalúdkom. Odkedy beriem od pána Grančiča čínske odvary mi je konečne dobre! Môžem len odporučiť.

Milan L., Bratislava

______________________

„Ďakujem za skvelú čínsku masáž. Veľmi ste mi pomohol s bolesťami chrbta ktoré som mal. V strede chrbta som často pociťoval napätie a stuhnutie. Keď mi bolesť začala vystreľovať do hrude mi kamarát dal kontakt na Vás. Som veľmi rád, že som neváhal a využil vaše služby. Bankovanie a čínska masáž mi veľmi pomohli a teraz sa konečne viem nadýchnuť.“

Karol T., Bratislava

______________________________

“Chodím k pánovi Grančičovi už dlhšiu doby a beriem od neho bylinné odvary na Crohenovu chorobu, jedná sa o zápal a opuch tráviacej steny a s tým spojenými ťažkosťami.. Od kedy beriem byliny som ako znovuzrodená. Veľmi mi pomohol a zlepšil kvalitu môjho života. Každý kto túto chorobu má vie o čom hovorím… Ešte raz veľká vďaka.“

Simona D., Bratislava

_____________________________

„Vrele odporúčam! Začali ma trápiť kríže a koleno, lebo aktívne športujem a behám. Pán Grančič mi urobil diagnostiku podľa čínskej medicíny a predpísal mi čínske bylinné odvary a dal akupunktúru.Teraz sa môžem bez problémov ohnúť a koleno ma už tiež nebolí. Zase môžem športovať a behať. Ďakujem!“

Milan Z., Bratislava

______________________________

“Už niekoľko mesiacov som trpela migrénami. Bylinné odvary a akupunktúra mi veľmi pomohli a konečne môžem normálne fungovať. Som rada, že mi pán Grančič pomohol.“

Matina L., Bratislava

_______________________

„Chcela by som sa s Vami podeliť o skvelý zážitok z čínskej masáže Tuina. Mám sedavé zamestnanie a už dlhodobo ma bolia ramená a krk. Bolesť mi začala vystreľovať do pravej ruky a tŕpli mi prsty. Po tom čo som absolvovala sériu masáži mi tieto problémy postupne ustúpili a bolesti prestali. Som nadmieru spokojná a konečne môžem sedieť v práci bez bolesti. “

Jana B., Bratilasva